Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
137 000 €
267 948.71 лв.

(2 175 €, 4 253.93 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:10 на 15 април, 2026 год.
Обявата е посетена 148 пъти.
Площ:
63 m2
Етаж:
2-ри от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

Оферта 4117. Предлагаме Ви двустаен, напълно обзаведен апартамент, разположен в един от най-добрите комплекси в квартал Остромила. Жилището се предлага напълно обзаведено, състои от дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна ведно, антре, тераса с приятна гледка към вътрешния двор на комплекса. Комплексът е с контрол на достъпа, много зелени площи, детска площадка и открита фитнес зона. Има възможност за закупуване на гараж към апартамента. Оказваме пълно съдействие за банково кредитиране при най-добри условия и цялостна юридическа проверка на имотите, които предлагаме. За контакти-0897812066.
За контакт:
0897812066

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
ДИАНА
0897812066
ДИАНА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2017 г.
dianaimoti.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, ул. Антим I 33
http://www.dianaimoti.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1b177625141812481

137 000 €
267 948.71 лв.
История на цената
(2 175 €, 4 253.93 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност